Kõik meie LED neoonsildid on käsitsi tehtud LED neoontorudest mis on lastesõbralikud, ökonoomsed ja ökoloogilised!

Mõningad põhjused miks valida LED neoonsildid meie käest:

 • Eksklusiivsus – Meie neoonsildid on ainulaadsed tooted Eesti turul.
 • Vastupidavus – Me kasutame kõige uuemat LED neoon tehnoloogiat, mis on tugevam ja kergem, kui klaasist valmistatud neoonsildid. Lisaks kõigele ka oluliselt turvalisem.
 • Energiasäästlikus – Meie neoonsildid on ökonoomsed ja väikese ökoloogilise jalajäljega. Madala energiatarbimisega ja suudab järjest põleda rohkem 60 000 tundi. Soovituslik on siiski korra nädalas oma silt välja lülitada.
 • Hind – me pakume neoonsilte turu parima hinnaga.
 • Turvalisus – Meie neoonsildid on tehtud silikoontorudest, mis on lastesõbralikud. Kuna me ei kasuta klaasi on meie tooted purunemiskindlad. LED tuled ei soojene, seega neid on ohutu puutuda.
 • Garantii – kõik meie tooted tulevad 24 kuuse garantiiga.
 • Lihtne paigaldada – Meie neoonsildi raamidel on sisse puuritud augud, et neid oleks lihtne seinale paigaldada või riputada.
 • Ei vaja hooldust ja lihtne puhastada
 • Kerged – Meie neoonsildid on väga kerged ja kaasaskantavad, mis teeb neist suurepärase dekoratsiooni igaks olukorraks - olgu selleks Sinu magamistuba, üritus, kontor või pulm.

Meie Neoon.eu sildid tulevad akrüülist taustal. Sul on võimalus valida erinevate akrüülist taustade vahel. Taust võib olla ristküliku kujuline, lõigatud ümber sildi või kontuurselt ümber sildi, nii et see on pea nähtamatu.

Võimalik on valida 23 erineva tooni vahel.

Valida saab piiramatute fontide vahel. Saada meile oma soovitud font või disain ja meie teeme selle valmis!

Neoon.eu sildid on paigaldatud akrüülist taustale. Vaikimisi valime Sinu disainiga paremini sobiva akrüültausta. Kui Sul on endal eelistusi tausta osas, siis palun anna meile teada ja teeme Sinu soovi järgi. Põhilised taustavalikud on allpool välja toodud:

Me oskame teha sise- ja välineoonsilte, LED neoonsilte kodusisustamiseks, baari silte, neoon seinakunsti, sünnipäeva- ja pulmapeo silte, ürituste silte, personaliseeritud silte jpm. Eritöödena võtame vastu ka klaasist neoonsiltide tellimusi. Selleks pöörduge meie poole: info@neoon.eu

 • Tarne Eesti piires on meie kulul – ehk täiesti Tasuta
 • Tarne Euroopa liidu piires – maksab 30 €.

Standard tooted – 2 nädalat, Teie poolt soovitud aadressile.

Eritellimused – 2 nädalat, Teie poolt soovitud aadressile?

Kõik Meie LED Neoonsildid on tehtud käsitsi. Üleval mainitud aegade sisse on arvestatud nii tootmisprotsess, kui ka tarne.

Me pakume tagastust ja/või raha tagasi ainult vigastele toodetele. Meie eesmärk on leida lahendus igale probleemile. Kui viga on meiepoolne, siis vahetame toote välja või maksame raha tagasi. Kui Sul on probleem Neoon.eu sildiga, siis võta meiega ühendust ja püüame koos probleemile lahenduse leida.

Neoon.eu sildid tulevad kõik kahe aastase garantiiga. Kui peaks kahe aasta jooksul neoonsildiga probleeme esinema, siis võtke meiega ühendust.